LATVIJAS VALSTS KOKSNES ĶĪMIJAS INSTITŪTS
bilde

08.05.2014 - Meža nozares gada balvu "Zelta čiekurs" nominācijā „Par mūža ieguldījumu”  saņēma Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta vadošais pētnieks Dr. habil. Arnis Treimanis 

  

2014. gada 8. maijā kultūras pilī Ziemeļblāzma, Rīgā tika godināti meža nozares izcilākie ļaudis, „Zelta čiekurs” ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē. Gada balvas ieguvēji saņēma lielo „Zelta čiekuru”.  

  

Līdzās citiem laureātiem „Zelta čiekuru” par mūža ieguldījumu Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš pasniedza arī Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta vadošajam pētniekam Dr. habil. sc. Ing., Dr. chem., profesoram Arnim Treimanim. Tika uzsvērts, ka laureāts ir izcili starptautiski novērtēts mežzinātnieks papīra un celulozes ražošanas izpētes jomā, Karaliskās zviedru inženierzinātņu akadēmijas loceklis, Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas īstenais loceklis. Viņa vadībā īstenoti ļoti daudzi pētniecības projekti un sagatavoti zinātniskie raksti.

  

Savukārt zemkopības ministrs Jānis Dūklavs visiem nominācijas „Par mūža ieguldījumu” laureātiem pasniedza Ministru kabineta Atzinības rakstus un Goda diplomus. Klātesošos sveica arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

  

Meža nozares gada balvas pasniegšanas ceremonija kļuvusi par tradīciju, šogad to pasniedz jau desmito reizi. „Zelta čiekurs” sevī iemieso vienkāršību, atvērtību un Latvijas meža skaistumu - nav precīzāka apzīmējuma cilvēka mīlestībai pret mežu, tāpat kā nav labākas balvas, lai atalgotu cilvēka darbu Latvijas meža labā.

  |-IMG_0045r.JPG 640x480px


A A A
Vēstule KĶI
Ierosinājumi par mājas lapu
© 2007-2016, Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts
Lapa atjaunota 03.06.2014.